
Прожектор світлодіодний Glx ДО-35 100W IP65 eco
490 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ДО-35-100
+380 (67) 730-25-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нова лінійка прожекторів GLX виконана на сучасних світлодіодах світловіддачею до 90 Лм/Вт. Прожектори відрізняються високою яскравістю, сучасним зовнішнім виглядом та зменшеними розмірами.
Прожектор призначений для освітлення відкритих площ, стадіонів, фасадів будівель, будівельних майданчиків, архітектурних споруд при стаціонарному встановленні на нерухомих об'єктах.
Електричне з'єднання здійснюється згідно зі схемою в інструкції до прожектора. Ступінь захисту IP65. Потужність 100 Вт. Живлення здійснюється від мережі, напругою 220 В, 50Гц.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 100 Вт |
| Кількість світлодіодів | 150 шт. |
| Світловий потік | 9000 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Довжина | 27 см |
| Висота | 3.5 см |
| Ширина | 21 см |
| Додаткові характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 25000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴



