-40%

Прожектор світлодіодний Luxel 20W
775,30 ₴
465,20 ₴
- В наявності
- Код: LP-20C
+380 (67) 730-25-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED-прожектор світлодіодний Luxel 20W (LP-20C)
Прожектор призначений для освітлення відкритих площ, стадіонів, фасадів будівель, будівельних майданчиків, архітектурних споруд при стаціонарній установці на нерухомих об'єктах.
Електричне з'єднання здійснюється згідно схеми в інструкції до прожектору. Ступінь захисту IP65. Потужність 20Вт. Живлення здійснюється від мережі напругою 220 В, 50Гц.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Кількість світлодіодів | 40 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Чорний |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1900 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 157 мм |
| Висота | 57 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 50000 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465,20 ₴



