Світлодіодні LED панелі ― це світильники нового типу, які відрізняються високою економічністю, сучасним дизайном і простотою монтажу. Світильники укомплектовані драйвером. За типом монтажу бувають вбудовані та накладні, за формою круглі і квадратні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galaxy |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Термін служби | 50000 годин |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 12 мм |
| Діаметр | 145 мм |
| Діаметр отвору | 135 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Світлова віддача | 62 лм/Вт |
| Світловий потік | 620 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Кут розсіювання світла, град | 120 |
| Еквівалент лампи розжарювання, Вт | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109,20 ₴


