Світлодіодний світильник WPRMS-12C, основними елементами якого є SMD світлодіоди, які забезпечують високу яскравість світіння і досить широкий кут, а також має тривалий термін служби. Світильник оснащений вбудованим надчуттєвим мікрохвильовим датчиком руху. Датчик автоматично включає і вимикає світильник залежно від наявності об'єктів, що рухаються в зоні виявлення датчика і рівня освітлення.
Якісно технічні характеристики та переваги
- Матриця з високоякісних світлодіодів тм EPISTAR (Тайвань)
- Коефіцієнт кольоропередачі Ra>80
- Надійний драйвер з високим ККД
- Широкий діапазон робочих температур
- Термін служби 40000 годин
- Настінно-стельовий спосіб кріплення
- Сучасний дизайн
- Відсутність мерехтіння
- Гарантія 2 роки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Luxel |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип | Світильник накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 48 см |
| Діаметр | 209 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Потужність | 12 |
| Напруга | 220 |
| Світловий потік | 935 Lm |
| Тип освітлення | Світильник |
| Колір корпусу | Білий |
| Колірна температура | H-2700K, N-4100K, C-6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 582,40 ₴



