
Прожектор світлодіодний Galaxy ДО-15 20W IP65 білий
205 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ДО-15-20W
+380 (67) 730-25-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нова лінійка прожекторів Galaxy виконана на сучасних світлодіодах світловіддачею до 120 Лм/Вт. Прожектори відрізняються високою яскравістю, сучасним зовнішнім виглядом і зменшеною товщиною.
Прожектор призначений для освітлення відкритих площ, стадіонів, фасадів будівель, будівельних майданчиків, архітектурних споруд при стаціонарній установці на нерухомих об'єктах.
Електричне з'єднання здійснюється згідно схеми в інструкції до прожектору. Ступінь захисту IP65. Потужність 20 Вт. Живлення здійснюється від мережі напругою 220 В, 50Гц.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ |
| Потужність | 20 Вт |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Кількість світлодіодів | 25 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 138 см |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 108 см |
| Додаткові характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 30000 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світлова віддача | 90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴



