Люмінесцентна лампа PL11W
Люмінесцентні лампи на сьогоднішній день це один з найбільш поширених і повсюдно застосовуваних джерел світла. Вони дуже економічні і мають світловіддачу до 104 лм/Вт. Ефективність використання електроенергії і широкий діапазон колірних температур роблять лампи цього типу кращим вибором. Безліч типів по потужності і довжині, різноманітний дизайн роблять люмінесцентні лампи кращим інструментом для вирішення завдань загального освітлення. Їх вибір величезний.
Лампа являє собою скляну трубку, до кінців якої припаяні контактні електроди. Трубка покрита зсередини шаром люмінофора, який забезпечує перетворення споживаної енергії в світлову.
Найменші люмінесцентні лампи 4Вт-13Вт використовуються для освітлення обмеженого простору, наприклад підсвічування знаків, вітрин, аварійних виходів та ін.
Люминесцентные лампы 15Вт-80Вт используются повсеместно как для наружного. так и для внутреннего освещения: в офисах, школах, на промышленных предприятиях, в магазинах, гостиницах, музеях, и др. Если сравнивать люминесцентные лампы с другими источниками света, например, лампами накаливания, то главным их преимуществом будет гораздо более продолжительный срок службы — до 10 тысяч часов. При этом потребление энергии будет в 8-10 раз ниже. Поэтому иногда такие лампы называют энергосберегающими. При эксплуатации такая лампа практически не греется. Дуже важливо, що випромінюваний ними світло максимально наближений до природного, а значить очі не втомлюватимуться. Часто можна зустріти кольорові люмінесцентні лампи, які застосовуються для декоративного освітлення і створення світлових ефектів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Мінімальна колірна температура | 6400 К |
| Потужність | 11 Вт |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 6000 годин |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Тип цоколя | Штир |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Цоколь | G23 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 31 мм |
| Довжина | 233 мм |
- Ціна: 50 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.


