Літо, напевно, найулюбленіша пора року у переважної більшості людей. Втім, радість від теплих днів може бути затьмарена присутністю комах. Для того, аби відпочинок людини не супроводжувався постійною боротьбою з мухами, комарами та іншими комахами, існують знищувачі комах. В залежності від моделі, знищувачі комах покликані знешкоджувати різноманітних комах в приміщеннях або надворі. Принцип дії знищувача комах дуже простий: це світильник з ультрафіолетовим джерелом світла, яке в темний годину доби приваблює комах. Прилетівши на світло, комахи знешкоджуються електричним струмом, який проходити через спеціальну сітку, розташовану довкола джерела світла.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів, Від літаючих комах |
| Площа дії | 20 кв.м |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 347,70 ₴




