
Прожектор світлодіодний 20W з датчиком руху LEDium ORION
380 ₴
- В наявності
- Код: LDM-SL509-203
Компактний, яскравий і стильний прожектор стане незамінним там, де немає потреби в постійному освітленні та важлива зручність, безпека та економія електроенергії. Завдяки вбудованому датчику руху прожектор вмикається тільки тоді, коли ви потрапите в зону його дії. Ідеально підходить для прибудинкових територій, входів у будинки, господарських зон.
Характеристики:
-
Потужність 20W
-
Напруга живлення 170-250V
-
Світловий потік 2000Lm
-
Колір світіння холодний білий (6500 К)
-
Дистанція виявлення руху від 2 до 8 метрів
-
Час затримки від 10 сек (±3сек) до 7 хв (±3сек)
-
Поріг спрацьовування датчика освітленості — регульований від 10Лк (Люкс) до 2000Лк (Люкс)
-
Ступінь захисту IP65
«SENS»
Регулювання чутливості спрацьовування датчика руху в напрямку до людини
Дистанція роботи регулюється від 2 до 8 метрів
«TIME»
Регулювання часу освітлення, яке вмикається у разі виявлення руху
«LUX»
Під час увімкнення в положення «Сонце» датчик спрацьовуватиме вдень. Під час увімкнення у положення «Луна» датчик працюватиме тільки вночі. Під час увімкнення в середнє положення датчик почне спрацьовувати у разі настання сутінку і припинить спрацьовування під час настання світанку.
Комплектація
Прожектор, інструкція з експлуатації, пакувальна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledium |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колірна температура | 6500K |
| Кут розсіювання | 120.0 |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 155 см |
| Висота | 23 см |
| Ширина | 85 см |
| Додаткові характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Час напрацювання на відмову | 30000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність лампи | 20 Вт |
- Ціна: 380 ₴




