Бактерицидний опромінювач Т5 1x8W — це пристрій відкритого типу, призначений для кварцування (знезараження) повітря та поверхонь у приміщенні прямими ультрафіолетовими променями бактерицидної дії. Використовується за умови, що немає в оброблюваному приміщенні людей і тварин, рослини та інші живі організми мають бути захищені від випромінювання.
Вбиває (інактивує) віруси, бактерії, цвіль, грибки, дріжджі, спори, алергени та інші інфекційні мікроорганізми.
Кварцування приміщень особливо ефективне для запобігання захворюванням у період гострих респіраторних вірусних інфекцій, епідемій і пандемій грипу. Дає змогу уникнути зараження небезпечною для здоров'я людини інфекцією під час перебування в будинку носія інфекції. У період епідемій грипу кварцування кімнат необхідно проводити щодня. З профілактичною метою кварцування кімнат рекомендується проводити раз-двічі на тиждень.
Характеристики світильника:
Потужність: 8 Вт
Напруга живлення: 220 В
Цоколь: G5
Температурний режим експлуатації: від 0 °C до +35 °C
Ступінь захисту: IP 20
Кут розсіювання: 120 градусов
Тип монтажа: Накладной
Довжина: 310 мм
Висота: 32 мм
Розміри виробу в упаковці: 35*7*7 см
Джерело світла: Люмінесцентна лампа
Колір корпусу: сріблястий
Матеріал корпусу: Метал
Частота: 50 Гц
Лампа в комплекті: Так
Комплект постачання: Світильник, елемнти кріплення, короткий шнур без вилки, паковання
Тип ПРА: Електронний високочастотний
Комплектація
- світильник Т5 1*8W 1 шт.
- бактерицидна озонова лампа T5 8W G5 1 шт
- шнур короткий без вилки
- комплект для кріплення
За договореними світильниками можна укомплектувати шнуром із вилкою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип опромінювача | Відкритого типу |
| Кількість бактерицидних ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 12 куб. м |
| Кріплення | Настінно-стельовий |
| Таймер | Ні |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Стан | Новий |
| Знімний шнур живлення | Так |
| Комплектація шнуром | Ні |
| Джерело світла | Ультрафіолетова лампа |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 32 мм |
- Ціна: 360 ₴









