
Світлодіодна LED-лампа GLX 10 W 4100 K Е27 95-305 V 1100 Lm
28,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Світлодіодна LED-лампа GLX 10 Вт E27 4100 K — лампа з цоколем Е27 під стандартний патрон, світловидатність еквівалентна лампі розжарювання приблизно 120 Вт. Лампи останнього розроблення, що дає змогу знизити вартість і підвищити надійність виробу. Лампи зроблені в новому технологічному рішенні DOB (driver-on-board), де світлодіоди, драйвер та інші компоненти розміщені на одній платі. За такої технології кількість електролітичних конденсаторів мінімізована, схема складається з надійніших напівпровідників.
У корпусі поєднуються алюмінієва основа та теплорозсіювальна пластмаса, що дає змогу оптимізувати віддання лампи. Лампа обладнана надійним IC-драйвером, що захищає від перепадів напруги та забезпечує стабільну роботу в діапазоні від 95V до 305V. У разі перепадів напруги світловий потік лампи не змінюється.
- Тип лампи: світлодіодна
- Потужність: 10W
- Робоча напруга: 95V-305V
- Світловий потік: 1100Lm
- Колірна температура: 4100К
- Відтінок світіння: нейтральний білий
- Колір колби: матовий
- Матеріал корпусу: алюміній + пластик
- Цветопередача: Ra≥85
- Кут випромінювання: 200°
- Розмір: Ø60х112 мм
- Сумісність із димерами: не використовувати з димерами
- Термін служби: 30000 годин
- Формфактор: А-тип
- Виробник: GLX
- Країна виробництва: Китай
Може використовуватися як для основного освітлення, так і для декоративного підсвічування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Груша |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 10 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 120 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 95 В |
| Максимальна робоча напруга | 300 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Мінімальна колірна температура | 4100 К |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Кут свічення | 220 град. |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1100 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 112 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Споживана потужність | 10 |
- Ціна: 28,50 ₴



