
Прожектор світлодіодний ДО 30 W 2400 Lm P65 SUN
170 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
Прожектор світлодіодний ДО 30 W 2400 Lm P65 SUN призначений для тих рішень за освітленням, де головний критерій вибору — це низька ціна. Прожектори вирізняються зниженим на 20% світловим потоком, бюджетним пакованням і зменшеними розмірами.
Прожектор призначений для освітлення відкритих площ, фасадів будівель, будівельних майданчиків, архітектурних споруд під час стаціонарного встановлення на нерухомих об'єктах.
Електричне з'єднання здійснюється згідно з схемою в інструкції до прожектора. Ступінь захисту IP65. Потужність 30 Вт. Живлення здійснюється від мережі, напругою 110-270 В, 50 Гц.
Оптові ціни можна уточнити в менеджера
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Кількість світлодіодів | 36 шт. |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Довжина | 9.5 см |
| Висота | 2 см |
| Ширина | 8 см |
| Додаткові характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 25000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 170 ₴



