
Світлодіодна LED-лампа 1W S14 4000К Е27 230V Lemanso
48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: LM3078
+380 (67) 730-25-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа Lemanso 1W S14 Е27 4000К FILAMENT LM3078 — декоративна світлодіодна лампа зі споживаною потужністю всього 1 Вт, часто використовується для святкового освітлення, а також для нічників і як чергове освітлення. Лампа має гарне світіння завдяки прозорій колбі, що схожа на лампу розжарювання (Едисона). Під час виготовлення лампи використані якісні світлодіоди та комплектуючі. Під час експлуатації лампа практично не нагрівається.
Ціна знижена, немає паковання (коробка)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Кулька |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 1 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 10 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 170 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 80 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Діаметр | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Споживана потужність | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 ₴



