
Бактерицидна ультрафіолетова лампа 11W G23 для знезараження води/для стерилізатора
285 ₴
- Готово до відправки
Бактерицидна ультрафіолетова лампа 11W G23 UV-C для знезараження води/для стерилізатора
Застосування:
- Змінна лампа для стерилізаторів водойм, акваріумів, інструментів
- Знищувач або дезактивація хвороботворних бактерій, вірусів, мікробів та інших мікроорганізмів
- Дезінфекція повітря, води та поверхонь у лікарнях, бактеріологічних дослідженнях, фармацевтичних підприємствах і підприємствах харчової промисловості, наприклад на молочних, пивоварних заводах і в пекарнях
- Дезінфекція питної води, стічних вод, плавальних басейнів, систем кондиціонування, холодних складських приміщень, пакувальних матеріалів тощо.
- Використовуються в цілому ряді фотохімічних процесів
Характеристики лампи:
- Потужність лампи 11 Вт
- Тип ультрафіолетового випромінювання: UV-C
- Довжина хвилі випромінювання 254 нм
- Цоколь G23
- Довжина лампи з цоколем 234 мм
- Довжина скляної частини без цоколя 190 мм
Лампа в стерилізаторі потребує обов'язкової заміни, навіть якщо вам здається, що вона ще в порядку, не варто орієнтуватися на світіння. Робочий ресурс багатьох ламп вищий, ніж зазначено виробником, це зроблено спеціально, щоб стерилізатор працював завжди на повну потужність. Однак фахівці рекомендують проводити заміну що 8000 годин. Це пов'язано з тим, що лампа в процесі роботи згодом змінює свої властивості та здатність очищати воду знижується. Лампи з малою потужністю 4-11 Вт треба поміняти десь через 5 місяців безперервної роботи. Лампи потужніші через пів року,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Creator |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність лампи | 11 Вт |
| Середня тривалість роботи лампи | 8000 годин |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 254 нм |
| Споживана потужність | 11 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Стан | Новий |
| Джерело світла | Ультрафіолетова лампа |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 234 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Ультрафіолетовий |
| Термін служби ламп | 8000 |
| Потужність | 11 |
| Цоколь | G23 |
| Тип лампи | Бактерицидна |
| Діаметр трубки | 10 |
| Тип цоколя | Штир |
| Довжина лампи, | 234 мм |
| Частота мережі, | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 11 Вт |
- Ціна: 285 ₴


