
Світильник світлодіодний ДП-62G IP20 48W 6500 K 4800 Lm 120 см з розсіювачем "призматик"/ лінійний світильник
228 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Світильник світлодіодний лінійний ДПО-62G IP20 48W 6500K 120 см з розсіювачем відбивачем "призматик" дасть змогу якісно та недорого освітити робоче місце, адміністративні, складські та торгові приміщення. Виготовлений на сучасних енергоефективних (100 Lm/W) світлодіодних лінійках холодного білого (6500 К) світла. Рифлений розсіювач "призматик" рівномірно розподіляє світловий потік, що сприяє якісному освітленню об'єкта. Світильник призначений для експлуатації в сухих опалюваних приміщеннях. Світильник вирізняється зручністю монтажу, всі кріплення в комплекті. Для під'єднання використовується короткий 15 см вбудований шнур. За потреби шнур можна вивести в торець світильника, вивернувши 2 шурупи з кришки та виламув фіксатори в отворі в торці корпусу та пропустивши в отвір дріт.
Світильники можна придбати гуртом, гуртові ціни в розділі прайс-листи
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | GLX |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 48 Вт |
| Колірна температура | 6500K |
| Світловий потік | 4800 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Лінійна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип освітлення | Світильник |
| Напруга | 220 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 119.5 см |
| Ширина | 6.5 см |
| Висота | 2.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип | Світильник накладний |
| Частота | 50 |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Термін служби | 40000 |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для реклами |
| Споживана потужність | 48 |
- Ціна: 228 ₴




