
Світильник меблевий світлодіодний ДМ-05 GLX Т5 8 Вт 60 см 6500 K 720 Lm з мережевим шнуром і вимикачем
135 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Сучасні тонкі та економні LED світильники Т5 — це найкращий вибір. Застосовуються в побуті, на кухні, у меблевому виробництві, акваріумах, для підсвічування рослин і для декоративного підсвічування. Вирізняються економічністю, гарним дизайном і зручністю кріплення. Світильники дають змогу здійснити Ваші дизайнерські проєкти в освітленні завдяки простоті кріплення на будь-які поверхні, Для ушкодування використовується біла пром-паковка. Довжина світильника 57 см.
Комплектація світильника
- світильник
- мережевий шнур 1.2 м з вилкою
- короткий шнур для з'єднання двох світильників
- комплект для кріплення
Світильники можна придбати гуртом, гуртові ціни в розділі прайс-листи
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Світильник накладний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Виробник | GLX |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Потужність | 8 Вт |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 572 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Висота | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота | 50 |
| Напруга | 220 |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Термін служби | 40000 |
| Спосіб монтажу | Накладної |
| Світловий потік | 720 Lm |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Тип освітлення | Світильник |
| Світлова віддача | 90 |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для реклами |
| Споживана потужність | 8 |
- Ціна: 135 ₴


