
Прожектор світлодіодний низьковольтний Glx ДО-50 30W AC/DC12-48В 3000Lm IP65
450 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ДО-50-30
+380 (67) 730-25-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Низьковольтний світлодіодний прожектор GLX застосовується для освітлення в місцях, де відсутня або неприпустима напруга 220 вольт. Це можуть бути оглядові ями на СТО, спеціалізовані робочі місця. підвали, льохи і т. д. Прожектор працює при напрузі живлення від 12 до 48v постійного або змінного струму. Це пристрій, який забезпечує додаткову безпеку людині.
Електричне з'єднання здійснюється згідно зі схемою в інструкції до прожектора. У разі живлення від постійного струму полярність підключення значення не має. Довжина шнура для підключення 25см. Ступінь захисту IP65. Потужність 30 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Потужність | 30 Вт |
| Кількість світлодіодів | 36 шт. |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колірна температура | 6500K |
| Світловіддача | 100 лм/Вт |
| Робоча напруга (В) | 12-48 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Довжина | 16 см |
| Висота | 3 см |
| Ширина | 12 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Індекс передачі кольору, не менше | 90 |
| Датчик руху | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴


