
Світильник меблевий світлодіодний ДМ-05 GLX Т5 12 Вт 90 см із мережевим шнуром і вимикачем
145 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 730-25-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасні тонкі та економні LED світильники Т5 — це найкращий вибір. Застосовуються в побуті, на кухні, у меблевому виробництві, акваріумах і для декоративного підсвічування. Вирізняються економічністю, гарним дизайном і зручністю кріплення. Світильники дають змогу здійснити Ваші дизайнерські проєкти в освітленні завдяки простоті кріплення на будь-які поверхні, Для удешевшення використовується біла пром-паковка. Довжина світильника 87 см.
Комплектація світильника
- світильник
- мережевий шнур 1.2 м з вилкою
- короткий шнур для з'єднання двох світильників
- комплект для кріплення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Світильник накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Виробник | GLX |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Потужність | 12 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 870 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота | 50 |
| Напруга | 220 |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Термін служби | 40000 |
| Спосіб монтажу | Накладної |
| Світловий потік | 1080 Lm |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Тип освітлення | Світильник |
| Світлова віддача | 90 |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для реклами |
| Споживана потужність | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴


