Вбудовані світильники спрямованого світла (Downlight світильники) – це компактні освітлювальні прилади, призначені для монтажу в підвісних і підшивних стельових конструкціях, які часто поєднують у собі функціональне та декоративне освітлення.
LED світильник вбудований круглий Galaxy ДВО 15W 4100K - є джерелом яскравого спрямованого освітлення та споживає мало електроенергії.
Він мало нагрівається, так як забезпечений масивним алюмінієвим радіатором для відведення тепла і тому чудово поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викликає труднощів.
Має сучасний дизайн. Світильники поставляються у зібраному вигляді, разом із скобами кріплення. Готові до встановлення прямо із упаковки.
Після монтажу не потребує обслуговування протягом усього періоду експлуатації.
Діаметр світильника 170 мм
Діаметр отвору для встановлення 155 мм
Висота світильника 60 мм
Світловий потік 1350Lm.
Колірна температура - 4100К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galaxy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Точковий |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потужність | 15 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 30000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1350 лм |
| Мінімальна колірна температура | 4100 К |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Світлова віддача | 90 лм/Вт |
| Розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр | 170 мм |
| Діаметр отвору | 155 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Еквівалент лампи розжарювання, Вт | 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴




