
Лампа декоративна свічка ДС 225-40-1 40W Е14 Майлуу-Суйський завод Киргзія
23 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: ДС-40-1-Е14
+380 (67) 730-25-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лампа розжарювання ДС 225-40-1 - свічка С35 (200 шт./ясть),
Лампи розжарювання Майлуу-Суйського лампового заводу (Кіргізія) є одними з найкращих за якістю. Вирізняються високим терміном експлуатації та низьким відсотком заводського браку.
Лампи розжарювання загального призначення застосовуються в мережах змінного струму напругою 240 В, частоти 50 Гц. Використовуються у світильниках внутрішнього та зовнішнього освітлення
Оптові ціни в розділі прайс-листи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майлуу-Сууйский ламповий завод |
| Країна виробник | Киргизія |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Свічка |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E14 |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга | 225 В |
| Термін служби ламп | 1000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 360 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 95 мм |
| Діаметр | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальний світловий потік | 640 лм |
| Середня тривалість горіння | 1000 годин |
| Упаковка | манжета |
| Кількість в ящику | 100 шт |
| Довжина лампи, L | 95 мм |
| Діаметр лампи, D | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 ₴

