
Лампа розжарювання Б 240-60-4 60W грибок Малуу-Суйський ламповий завод Киргизія
17,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 730-25-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа розжарювання Б-240-60-4 - грибок К50 (154 шт./яй)
Лампи розжарювання Майлуу-Суйського лампового заводу (Кіргізія) є одними з найкращих за якістю. Вирізняються високим терміном експлуатації та низьким відсотком заводського браку.
Лампи розжарювання загального призначення застосовуються в мережах змінного струму напругою 240 В, частоти 50 Гц. Використовуються у світильниках внутрішнього та зовнішнього освітлення
Оптові ціни в розділі прайс-листи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майлуу-Сууйский ламповий завод |
| Країна виробник | Киргизія |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Гриб |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 60 Вт |
| Напруга | 240 В |
| Термін служби ламп | 1000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 640 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 154 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Середня тривалість горіння | 1000 годин |
| Упаковка | манжета |
| Кількість в ящику | 154 шт |
| Довжина лампи, L | 105 мм |
| Діаметр лампи, D | 50 мм |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Споживана потужність | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17,20 ₴

