
Світлодіодна LED-лампа декоративна свічка С35 Biom 4 W 4500 K Е27 філамент 170-250V 360 Lm (уцінка)
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: FL-306
+380 (67) 730-25-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодна LED-лампа декоративна свічка С35 Biom 4 W 4500 K Е27 філамент 170-250V 360 Lm (уцінка)
Стан новий.
Причина уцінки: залишок із вітрини магазину, потерте паковання, товар, що залягав.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 4 Вт |
| Форма лампочки | Свічка |
| Рефлектор | Ні |
| Тип цоколя | Різьба |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Цоколь | E14 |
| Напруга | 230 В |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 360 лм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 35 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴

