Світлодіодна LED лампа A60 Biom 10W 4500К Е27 230В. Стан новий. Причина уцінки: залишок з вітрини магазину, потерта упаковка, товар, що залежався.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 10 Вт |
| Форма лампочки | Груша |
| Рефлектор | Ні |
| Тип цоколя | Різьба |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 75 Вт |
| Кут свічення | 220 град. |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Цоколь | E27 |
| Напруга | 230 В |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 900 лм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴


