
Світлодіодна LED лампа A60 Galaxy 10W Е27 з регулюванням колірної температури 2700-4100-6500К (уцінка)
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 730-25-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодна LED лампа A60 GLX 10W 2700-4100-6500К Е27 230В. Регулювання здійснюється вимикачем.
Стан новий.
Причина уцінки: залишок з вітрини магазину, потерта упаковка, товар, що залежався.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galaxy |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 10 Вт |
| Форма лампочки | Груша |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Рефлектор | Ні |
| Тип цоколя | Різьба |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 55 Вт |
| Кут свічення | 220 град. |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Цоколь | E27 |
| Напруга | 220 В |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 900 лм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 65 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴

