
Світлодіодна LED-лампа декоративна свічка C37 GLX 10 W 4100 K Е27 170-250V 900 Lm
50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 730-25-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED-лампа GLX — це сучасна якісна лампа на нових енергоефективних (90 lm/W) світлодіоди.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLX |
| Країна виробник | Китай |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Свічка |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 10 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 75 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 170 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Мінімальна колірна температура | 4100 К |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Кут свічення | 220 град. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 900 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
| Споживана потужність | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴

