
Лампа синя лікувальна доктор БС 60 W Е27 для рефлектора Мініна/лампа DOCTOR
200 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 730-25-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа розжарювання вольфрамова середньогабаритна синя А60 C 230-60 Е27 для рефлектора Мініна
Лампи розжарювання сині застосовуються в мережах змінного струму напругою 230 В, частоти 50 Гц. Призначені також для декоративної підсвітки, чергуваного та «нічного» освітлення.
Лампи використовуються в медичній практиці для загоєння ран, для профілактики та лікування застудних захворювань у домашніх умовах.
Вкручувати та викручувати лампу з патрона треба тільки в холодному стані та за вимкненої напруги.
Показання до застосування:
— застудні та інфекційні захворювання. Застосування ламп синього кольору мінімізує тривалість основних симптомів захворювання (нежить, кашель), притому ефективність тим вища, чим раніше розпочато лікування. Знижується ризик ускладнень, зменшується медикаментозне навантаження.
- радикуліт
- захворювання периферичної нервової системи з больовим синдромом (невралгії)
- наслідки травм опорно-рухового апарату
- асептичні запальні процеси (для прискорення всмоктування)
Увага, перед продажем синя лампа ПРОВЕРЯЄТЬСЯ через увімкнення в мережу 220 В!
Внимание!!! Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем.
Оптові ціни в розділі прайс-листи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 102 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 60 |
| Напруга | 230 |
| Кількість в упаковці | 100 |
| Потужність | 60 |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Рефлектор | False |
| Форма лампочки | Груша |
| Тип цоколя | Різьба |
| Колір колби лампочки | синій |
| Номінальний світловий потік | 300 лм |
| Середня тривалість горіння | 1000 годин |
| Упаковка | індивідуальна |
| Кількість в ящику | 100 шт |
| Довжина лампи, L | 102 мм |
| Діаметр лампи, D | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴


