
Люмінесцентна ультрафіолетова лампа T5 6W Delux
30,36 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 10007847
Люмінесцентна ультрафіолетова лампа T5 6W BLB
Люмінесцентні лампи на сьогоднішній день це один з найбільш поширених і повсюдно застосовуваних джерел світла. Вони дуже економічні і мають світловіддачу до 104 лм/Вт. Ефективність використання електроенергії і широкий діапазон колірних температур роблять лампи цього типу кращим вибором. Безліч типів по потужності і довжині, різноманітний дизайн роблять люмінесцентні лампи кращим інструментом для вирішення завдань загального освітлення. Їх вибір величезний.
Лампа являє собою скляну трубку, до кінців якої припаяні контактні електроди. Трубка покрита зсередини шаром люмінофора, який забезпечує перетворення споживаної енергії в світлову.
Найменші люмінесцентні лампи 4Вт-13Вт використовуються для освітлення обмеженого простору, наприклад підсвічування знаків, вітрин, аварійних виходів та ін.
Люмінесцентні лампи 15Вт-80Вт використовуються повсюдно як для зовнішнього. так і для внутрішнього освітлення: в офісах, школах, на промислових підприємствах, в магазинах, готелях, музеях, та ін Якщо порівнювати люмінесцентні лампи з іншими джерелами світла, наприклад, лампами розжарювання, то головною їх перевагою буде набагато більш тривалий термін служби — до 10 тисяч годин. При цьому споживання енергії буде в 8-10 разів нижче. Тому іноді такі лампи називають енергозберігаючими. При експлуатації така лампа практично не гріється. Дуже важливо, що випромінюваний ними світло максимально наближений до природного, а значить очі не втомлюватимуться. Часто можна зустріти кольорові люмінесцентні лампи, які застосовуються для декоративного освітлення і створення світлових ефектів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 6 Вт |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Колір світіння | Ультрафіолетовий |
| Цоколь | G5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр лампи, | 16 мм |
| Довжина лампи, | 225 мм |
| Номінальна потужність | 6 Вт |
| Тип цоколя | G5 |
- Ціна: 30,36 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.


