Растровий світильник LED застосовується для установки в підвісні стелі типу Armstrong. Можливий також накладної варіант використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLX |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Емальована сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Частота | 50 Гц |
| Форма | Квадратна |
| Напруга | 230 В |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Потужність | 36 Вт |
| Термін служби | 25000 годин |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний/накладної |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Соти |
| Застосування освітлення | Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Додаткові характеристики | |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Розміри | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Довжина | 595 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Світлова віддача | 83 лм/Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴
- Спосіб упаковки: В ящику 4 шт.




