
Світильник світлодіодний ДП-14 18 W IP20 6500 К 1530 Lm 60 см/плазма лижа
142 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 730-25-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасні економні лінійні LED світильники — це найкращий вибір. Застосовуються в побуті, на кухні, у меблевому виробництві, акваріумах і для декоративного підсвічування. Вирізняються економічністю, гарним дизайном і зручністю кріплення. Світильники дають змогу здійснити Ваші дизайнерські проєкти в освітленні завдяки красивому зовнішньому вигляду, надійності та зручності кріплення на будь-які поверхні. Кріплення в комплекті. Усередині світильника розміщені 2 смуги зі світлодіодами потужністю 9 Вт кожна.
Світильники можна придбати гуртом, гуртові ціни в розділі прайс-листи
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GLX |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип освітлення | Світильник |
| Потужність | 18 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Світловий потік | 1530 лм |
| Довжина | 615 мм |
| Висота | 22 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Світильник накладний |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота | 50 |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Термін служби | 40000 |
| Спосіб монтажу | Накладної |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для реклами |
| Колірна температура | C-6400K |
| Споживана потужність | 18 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 78 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 ₴


