
Прожектор світлодіодний Glx ДО-35 200W IP65 eco
980 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: ДО-35-200
Відправка з 07 квітня 2026+380 (67) 730-25-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нова лінійка прожекторів GLX виконана на сучасних світлодіодах світловіддачею до 90 Лм/Вт. Прожектори відрізняються високою яскравістю, сучасним зовнішнім виглядом та зменшеними розмірами.
Прожектор призначений для освітлення відкритих площ, стадіонів, фасадів будівель, будівельних майданчиків, архітектурних споруд при стаціонарному встановленні на нерухомих об'єктах.
Електричне з'єднання здійснюється згідно зі схемою в інструкції до прожектора. Ступінь захисту IP65. Потужність 150 Вт. Живлення здійснюється від мережі, напругою 220 В, 50Гц.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ |
| Потужність | 200 Вт |
| Світловий потік | 18000 лм |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність лампи | 200 Вт |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 25000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴

