
Світлодіодний світильник на сонячних батареях з датчиком руху Luxel SSWL-01C 10 Вт
358,50 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SSWL-01C
Датчики руху широко використовуються в повсякденному житті. Вони легко встановлюються, мають чутливий сенсор і об'єднують автоматизм, зручність, безпека та енергозбереження.Датчик реагує на інфрачервоне випромінювання від людини і миттєво запускає підключене до нього пристрій, що автоматично визначає день і ніч.
Світлодіодний світильник з датчиком руху Luxel SSWL-01C дозволяє економити електроенергію без додаткових витрат на монтаж устаткування. Досить просто прикріпити світильник в потрібному місці. Кут виявлення руху 120°. Час зарядки від сонячних батарей близько 20 годин. Час роботи 3 години. При потраплянні людини в зону дії сенсора світильник включається (працює тільки в темряві) і через деякий час (приблизно 30-40сек) вимикається. Світильник випромінює досить яскраве світло, містить 20 світлодіодів. Використовується літієвий акумулятор 3,7 В ємністю 1200ма/ч.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxel |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 124 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP64 |
| Максимальна затримка контролю | 40 сек |
| Мінімальна затримка контролю | 30 сек |
| Живлення | Акумулятор |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 358,50 ₴



