Літо, напевно, найулюбленіша пора року у переважної більшості людей. Втім, радість від теплих днів може бути затьмарена присутністю комах. Для того, аби відпочинок людини не супроводжувався постійною боротьбою з мухами, комарами та іншими комахами, існують знищувачі комах. В залежності від моделі, знищувачі комах покликані знешкоджувати різноманітних комах в приміщеннях або надворі. Принцип дії знищувача комах дуже простий: це світильник з ультрафіолетовим джерелом світла, яке в темний час доби приваблює комах. Прилетівши на світло, комахи знешкоджуються електричним струмом, який проходить через спеціальну сітку, розташовану довкола джерела світла.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Delux |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назначение ловушки/отпугивателя | От комаров, От летающих насекомых |
| Площадь действия | 30 кв.м |
| Потребляемая мощность | 6 Вт |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Принцип действия | Электрический |
| Рабочая частота | 50 Гц |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 32.5 мм |
| Ширина | 13.5 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество ламп | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 13.5 |
Информация для заказа
- Цена: 390 ₴




