
Світильник лінійний меблевий LED T5 20 Вт 120 см 6500 K 1800 Lm шнур + вимикач LINE LEDium
200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 730-25-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасні тонкі та економні LED світильники Т5 — це найкращий вибір. Застосовуються в побуті, на кухні, у меблевому виробництві, акваріумах і для декоративного підсвічування. Вирізняються економічністю, гарним дизайном і зручністю кріплення. Світильники дають змогу здійснити Ваші дизайнерські проєкти в освітленні завдяки простоті кріплення на будь-які поверхні, Довжина світильника 117 см.
Комплектація світильника
- світильник
- мережевий шнур 1.2 м з вилкою
- короткий шнур для з'єднання двох світильників
- комплект для кріплення
Світильники можна придбати гуртом, гуртові ціни в розділі прайс-листи
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Світильник накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Виробник | Ledium |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Потужність | 20 Вт |
| Кут розсіювання | 120.0 |
| Термін служби | 25000 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1172 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| клас захисту від вологи | IP20 |
| Споживана потужність | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴



