
Люминесцентная лампа T5 ЛД-14 14W/54 Искра
55 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
|
Люминесцентная лампа T5 ЛД-14 14W/54 Искра с цоколем G5 является аналогом лампы Osram LUMILUX T5 HE 14W 86V 1350lm 6500K G5 563x16 мм Люмінесцентна лампа (ЛЛ) – це різновид газорозрядних джерел світла, яка представляє собою скляну трубку до кінців якої припаяні контактні електроди. Трубка покрита зсередини шаром люмінофора, який забезпечує перетворення ультрафіолетового випромінювання в видимий світловий потік. Для люмінесцентних ламп характерним є те, що вони можуть створювати світло різного спектрального складу, що істотно збагачує колірну палітру. Внаслідок великої випромінюючої поверхні, лінійні люмінесцентні лампи являються ідеальними для освітлення великих приміщень: офісів, комерційних, промислових будівель, спортивних майданчиків та інших. Їх особливість в високій потужності та підвищеній світловіддачі. На вибір ми пропонуємо лампи білого світла, теплих і холодних кольорів, a також лампи, випромінювання яких наближене до природнього денного світла. На сьогоднішній день найчастіше можна побачити в побуті, в адміністративних приміщеннях, на промислових підприємствах лінійні люмінесцентні лампи типу T8 та Т5. Лінійна ЛЛ Т8 (26мм) - це найпоширеніший тип ламп даного виду. Складські приміщення, цехи, офіси, школи - саме тут можна зустріти лампи типу Т8 з цоколем G13. Середня тривалість експлуатації сягає 12000 годин. Діапазон їх потужностей коливається від 18 до 58 Вт. Лінійна ЛЛ T5 (16 мм) - найбільш затребувана в сучасних житлових приміщеннях. За рахунок того, що лампи вузькі, їх можна легко розміщувати в підвісні світильники. Модельний ряд за потужностями достатньо широкий - від 8 до 21 Вт. Колірна температура - 4000К. Термін світіння таких ламп складає в середньому 8000 годин. Освітлення люмінесцентними лампами має безліч переваг: |
|
http://iskra.com.ua/
Внимание, люминесцентная лампа T5 ЛД-14 14W/54 Искра не является аналогом распространенных ламп Т5 13Вт с цоколем G5, лампа 14Вт больше по длине
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Искра |
| Страна производитель | Украина |
| Тип лампы | Электролюминесцентная |
| Цоколь | G5 |
| Мощность | 14 Вт |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 563 мм |
| Диаметр трубки | 16 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип цоколя | G5 |
| Номинальное напряжение | 220 |
| Длина лампы, | 563 мм |
| Цветовая температура | 6500 |
| Частота сети, | 50 Гц |
| Диаметр лампы, | 16 мм |
| Номинальная мощность | 14 Вт |
- Цена: 55 ₴



