
Светодиодная LED лампа MR16 Biom 9W 4500K GU10 170-250V 810Lm
47,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BT-594
+380 (67) 730-25-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця світлодіодна лампа має штирковий цоколь типу GU10. Форма колби виробу – рефлектор із плоским розсіювачем, форм-фактор MR16. Потужність цієї моделі становить 7 Вт, а колірна температура світіння дорівнює 4500 К, тобто належить до нейтрально-денної частини спектра. Лампа виготовлена із спеціального пластику підвищеної міцності, розсіювач має матове напилення. Модель підійде для встановлення у вбудовані світильники. Вона може використовуватися в будь-яких приміщеннях за нормального температурного режиму (оптимальні умови роботи – від -30°С до +40°С).
Завдяки своєму конструктивному рішенню, лампи Biom можуть застосовуватися в різних світильниках, де використовуються галогенні лампи і лампи наколювання.
Світлодіодні лампи Biom з цоколем GU5.3 і GU10 замінюють традиційні галогенні лампи, споживаючи на 95% менше енергії
Вимоги безпеки
Лампи Biom не підлягають ремонту.
Для усунення нещасних випадків категорично забороняється розбирати лампи. Перед встановленням або заміною лампи вимикайте живлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Так |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | GU10 |
| Потужність | 9 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 170 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Мінімальна колірна температура | 4500 К |
| Максимальна колірна температура | 4500 К |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 810 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма лампочки | MR16 |
| Колірна температура | 4500 |
| Споживана потужність | 9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47,80 ₴


