Плата світлодіодів з лінзами та драйвером для ремонту стельових світильників. Застосовується для швидкого ремонту світлодіодних світильників, а також переробки світильників з люмінесцентними або лампами розжарювання. Плафони світильників із звичайними лампами (під патрон Е14, Е27) мають яскраві плями ближче до ламп і більш тьмяні далеко від ламп, особливо з боку патрона.
Заміна на такий модуль значно покращить зовнішній вигляд плафона та якість світла у приміщенні. Площа освітлення 18-20 м. кв. Матриця складається з алюмінієвої основи, яка забезпечує відмінне тепловідведення яскравим світлодіодам, яких 72 шт потужністю 0,5W кожен. Поверх світлодіодів встановлені світлорозсіювальні лінзи, які забезпечують більш м'яке і приємне для очей світло без крапок. Також завдяки лінзам плафон світильника має більш рівномірне світіння. У центрі модуля розташований LED драйвер, що забезпечує стабільне живлення світлодіодів у широкому діапазоні напруги живлення (від 165В до 265В). Для зручності монтажу з тильного боку модуля встановлені магніти на ніжках.
З їх допомогою досить просто прикласти модуль тильною стороною до металевого корпусу світильника і магніти надійно прикріплять плату до світильника. Модуль має кілька отворів для кріплення гвинтами або шурупами, на випадок якщо корпус світильника пластиковий або алюмінієвий. Габаритні розміри 36Вт: довжина - 203мм, ширина - 203мм, діагональ - 225мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Ledium |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 36 Вт |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 2880 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 203 см |
| Ширина | 203 см |
| Висота | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура, К | 5000 |
| Робоча напруга | 175 - 265 V |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Бренд | Ledium |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴




